Droga Krzyżowa ulicami miejscowości

W najbliższy piątek 7 kwietnia 2017 r. zapraszamy na Drogę Krzyżową w terenie.

Po Mszy Świętej wieczornej, około 19:00 wyruszymy z kościoła ulicami naszej miejscowości.

Postanowiliśmy przenieść Drogę Krzyżową ulicami naszego miejscowości z Wielkiego Piątku na piątek przed Niedzielą Palmową, czyli na 7 kwietnia. Dzień Wielkiego Piątku w swoim znaczeniu powinien być wypełniony nabożeństwem Męki Chrystusa, adoracją krzyża oraz modlitwą w skupieniu przed Najświętszym Sakramentem wystawionym w miejscu adoracji.

Tę Drogę Krzyżową chcemy ofiarować jako pokutę za nasze grzechy, ale pragniemy też modlić się w intencjach mieszkańców naszej miejscowości, powierzając Bogu wszystkie problemy, którymi żyjemy my sami oraz cała nasza społeczność. Swoją obecnością złóżmy świadectwo naszej wiary i miłości wobec Pana Jezusa. Prosimy zabrać z sobą lampiony. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej miejscowości oraz wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.