Fotorelacja z Orszaku Trzech Króli

W tym roku zorganizowano w naszej parafii wyjątkowy Orszak Trzech Króli w formie koncertu on-line. Wystąpiły zaproszone lokalne zespoły oraz wokaliści, których występy w formie koncertu kolęd można było śledzić poprzez transmisję online, dzięki Limanowskiej Telewizji TV28 . Koncert poprowadzili: ks. Andrzej Basiaga i Pani Kamila Mirowska. Do stajenki ze Świętą Rodziną udali się Trzej Królowie z darami. Głos zabrał gospodarz uroczystości – ks. Proboszcz Bogusław Pasierb, który wyraził swoją radość w związku z kontynuowaniem tradycji, podziękował artystom i złożył noworoczne życzenia. Dalsza część wydarzenia należała do muzyków, którzy wykonywali tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, a występy zostały wzbogacone krótkimi komentarzami prowadzących na temat historii kolęd. Solowo wystąpili: Katarzyna Szpilka oraz Dawid Kurnik. W końcowej części koncertu, głos zabrał Wójt Gminy Żegocina, który podziękował ks. Proboszczowi, organizatorom, artystom.  Ten wyjątkowy koncert zakończyła kolęda „Tryumfy Króla Niebieskiego”.