Msza święta o. Bogdana Pławeckiego

11 października br., o godzinie 11.00 Mszę św. poprymicyjną celebrował franciszkanin O. Bogdan Pławecki z Rozdziela. Ojciec Bogdan święcenia przyjął 2 miesiące temu.

Dzisiaj Mszy Św. przewodniczył O. Bogdan, a koncelebransami byli ks. Proboszcz Bogusław Pasierb oraz ks. Janusz Sądel. Homilię wygłosił ks. Proboszcz, który odniósł się do ciężkich czasów, w jakich obecnie musi pełnić swą posługę kapłan. Zwrócił się także bezpośrednio do Prymicjanta z apelem, aby nigdy się nie poddawał i zawsze szukał siły w Chrystusie. Życzenia złożyły delegacje: Rady Parafialnej z Żegociny, Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Żegocina, DSM i LSO. Na zakończenie głos zabrał O. Bogdan dziękując wszystkim za wszelkie dobro, życzenia i wsparcie podczas całej drogi do kapłaństwa, a także prosił o modlitwę. Na koniec udzielił zgromadzonym błogosłwieństwa.