Odpust parafialny 2017

W środę 6 grudnia oraz w niedzielę 10 grudnia parafia nasza przeżywała uroczystość ku czci patrona – św. Mikołaja. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

W środę okolicznościowe kazania na wszystkich mszach głosił o. Zenon Burdak OFM, pochodzący z pobliskiej Lipnicy Murowanej, a pracujący obecnie w Dukli. Sumę koncelebrowało także trzech kapłanów z rocznika święceń 1967 obchodzących złoty jubileusz kapłaństwa, którzy modlili się za swojego kolegę śp. ks. Feliksa Górkę.

W niedzielę kazania na wszystkich mszach głosił ks. prałat Józef Drabik, proboszcz parafii św. Jakuba w Brzesku. W koncelebrowanej sumie brali także udział księża prałaci ks. Józef Waśniowski, ks. Marek Kogut i ks. Waldemar Rawiński.

fot. T. Olszewski