Parafialna kolonia – Bieszczady 2018

W dniach 16 – 21 sierpnia 2018 r. w Ośrodku  Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym w  Myczkowcach  koło Soliny wypoczywała  blisko 80 – cio osobowa grupa dzieci i młodzieży z Parafii  Świętego  Mikołaja w  Żegocinie.

W czasie  sześciodniowego  pobytu zwiedzili: Duklę- klasztor, Duklę – Pustelnię, Komańczę, Kalwarię  Pacławską,  Ośrodek w Arłamowie, gdzie często trenuje  nasza reprezentacja  piłki  nożnej.  Objechali małą i wielką Pętlę  Bieszczadzką. Odbyli rejs po Jeziorze  Solińskim, pływali rowerami wodnymi oraz uczestniczyli w  całodniowym Pikniku Nadleśnictwa Lasów Bieszczadzkich. Wypoczynek zorganizował ks. Proboszcz  Parafii Św. Mikołaja w  Żegocinie Bogusław  Pasierb  we współpracy ze  Szkołą  Podstawową  im. Świętej  Kingi  w  Żegocinie.
Uczestnicy koloniii wychowawcy z głębi serca dziękują wszystkim, którzy pomogli zorganizować ten wypoczynek: Ks. Proboszczowi Parafii  Żegocina, Panu Wójtowi  Gminy  Żegocina, rodzicom i sponsorom.
Poniżej publikujemy zdjęcia z wakacyjnego wypoczynku dzieci i młodzieży.