Zapraszamy na spotkanie z doktorem Jackiem Pulikowskim

Pan dr Jacek będzie gościł w kościele p.w. Św. Mikołaja w Żegocinie, 29 kwietnia 2018. Po mszy świętej o godz. 16:00 podzieli się swoim oświadczeniem i ogromną wiedzą praktyczną. Jeśli Jesteś zainteresowany  jak poprawić więź małżeńską, umocnić więź z dziećmi a może poprawić relacje z teściami lub jeśli po prostu chcesz mieć  szczęśliwe życie rodzinne, małżeńskie i osobiste, serdecznie zapraszamy.

Mąż, ojciec, teść,  dziadek, wykładowca akademicki, świetny mówca. Wyliczać tak można długo. Najważniejsze jednak, że zakochany w swojej żonie, rodzinie, pracy. Człowiek z pasją. Tą ostatnią jest zwyczajna pomoc w przezwyciężaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej.
Z wykształcenia doktor inżynier, naukowo zajmuje się mechaniką konstrukcji. Prowadzi  kursy przedmałżeńskie oraz zajęcia   w ramach Studium Rodziny na Wydziale Teologii UAM. Zajęcia te nie przeszkadzają w podróżach po  Polsce  i świecie z wykładami, konferencjami i poradami w kwestii życia rodzinnego. Swojego ojcostwa doświadczał w wychowywaniu wraz z żoną trójki dzieci. Jest autorem licznych książek, m.in.:” Warto być ojcem”, „Warto naprawić małżeństwo”, „Jak wygrać miłość”, „Warto pokochać teściową”