Zaproszenie na duchową pielgrzymkę DSM

Co roku grupa maryjek z naszej parafii brała udział w maju w diecezjalnym spotkaniu Dziewczęcej Służby Maryjnej z całej diecezji. W tym roku pielgrzymka DSM miała się odbyć w sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie koło Dębicy w 9 maja, ale ze zrozumiałych względów nie była ona możliwa do zrealizowania w tym kształcie. Zapraszamy więc do duchowego pielgrzymowania w sobotę 16 maja.
„Pragniemy Was w zamian za to zaprosić na duchową pielgrzymkę Dziewczęcej Służby Maryjnej, która będzie miała miejsce w sobotę, 16 maja w tarnowskiej katedrze. O godzinie 9.00 uroczystą Eucharystię odprawi dla nas bp Leszek Leszkiewicz. Po niej chcielibyśmy zatrzymać się jeszcze na modlitwę różańcową przy cudownym wizerunku Matki Bożej Bolesnej” – informują  opiekunowie DSM s. Marcina Kapustka i ks. Daniel Świątek.
W pielgrzymce można uczestniczyć duchowo za pośrednictwem transmisji internetowych na kanale YouTube, za pośrednictwem facebooka, a także strony internetowej parafii katedralnej https://www.katedratarnowska.pl