Intencje mszalne

XVI Niedziela Zwykła – 23.07.2017 r.

Poniedziałek 24.07
7.00 1) Dziękcz i z prośbą o zdrowie, błog Boże i opiekę Matki Najśw dla Józefa Sajdaka
2) + Jan i Rozalia Janiczek w rocz śm
18.00 + Zofia, Władysław, Leon i ich ++ rodziców
Wtorek 25.07
7.00 1) + Anna Tyndel z okazji imienin
2) O szczęśliwą podróż i błog Boże dla Jerzego
18.00 + Anna Adamczyk
Rozdziele
9.3o  + Stanisław Paruch od Pawła i Marty Frączek z Rozdziela
17.oo + Janina Paruch w 1 rocz śm od męża
Środa 26.07
7.00 Anna, Antoni Kaczmarczyk
+ Anna Gajewska z okazji imienin
18.00 1) Dziękczynna i z prośbą o błog Boże i zdrowie dla Beaty i Krzysztofa w 20 rocz ślubu
2) Dziękczynna i z prośbą o błog Boże i zdrowie dla Marty i Pawła w 8 rocz ślubu
Czwartek 27.07
7.00 1) + Teresa Czamara w 19 rocz śm od męża z dziećmi
2) + Krzysztof Piwowarczyk
18.00 + Halina Kuzak w 5 rocz śm od męża i dzieci
Piątek 28.07
7.00 1) + Janina Paruch w 1 rocz śm od dzieci
2) + Adam Gajewski od rodziny Kępów z Żegociny
18.00 1) Dziękczynna i z prośbą o zdrowie i błog Boże dla Justyny w 18 rocz urodzin
2) Weronika Kępa w 19 rocz śm
Sobota 29.07
7.00 1) Paweł i Jadwiga Smołka, + Adolf i Stefania Staniowscy od wnuczki
14.00 Ślub Weronika Marzec – Piotr Kępa
18.00 1) + Stanisława Galas od rodziny Nowaków
2) + Stanisław Pączek w 11 rocz śmRozdziele 9.oo     + Jan Zamora od sąsiadów Wolaków
Niedziela 30.07
7.00 O zdrowie, potrzebne łaski i błog Boże dla pracowników Jedynki i ich rodzin
8.30 Dziękczy i z prośbą o błog Boże i zdrowie dla Heleny Pytko w 95 rocz urodzin
11.00 ++ dziadków z rodziny Gądków i Rogalów od wnuka Rafała z rodziną
16.00 Dziękczynna i z prośbą o zdrowie i błog Boże dla Zdzisława i Sabiny w 35 rocz ślubu od dzieci
11.00 /Rozdziele/

1) O zdrowie i błog Boże w pracy, w życiu osobistym i rodzinnym dla wykonawców ołtarza w Rozdzielu: p. Antoniego Pasionka z Jaworznej oraz p. Odrońców z Żegociny
2) + Stanisław Marcisz – ofiarodawcy ziemi pod kościół oraz fundatorów 3-ch dzwonów + Antoniego Porębę, + Jakuba Krawczyka, + Marii Krawczyk od mieszkańców Rozdziela Dolnego
3) O zdrowie, Bożą pomoc i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień posługi duszpasterskiej dla Ks. Proboszcza Bogusława od mieszkańców Rozdziela Dolnego

 

Ks. Mateusz – Msze św. poza parafią  lipiec/ sierpień

  1. + Władysław Kępa od Marii Pączek
  2. + Władysław Kępa od Stanisława i Wiesławy Dudzic
  3. + Władysław Kępa od Haliny Kuska z rodziną
  4. + Władysław Kępa od rodziny Dęboszów
  5. + Piotr Krawczyk od Piotra i Iwony Czachurskich z rodziną
  6. + Piotr Krawczyk od Władysława i Stanisława Czachurskich
  7. + Piotr Krawczyk od kuzyna Leszka Paruch z rodziną
  8. + Piotr Krawczyk od Jana Trusia i Elżbiety Dudziak z rodziną
  9. + Szczepan Waligóra od szwagierki Antoniny z rodziną
  10. + Szczepan Waligóra od szwagierki Zofii z rodziną
  11. + Szczepan Waligóra od chrześnicy Magdaleny z rodziną
  12. + Szczepan Waligóra od chrześnicy Kingi z rodziną
  13. + Janina Paruch od Rozalii i Marka Rosiek
  14. + Janina Paruch od Grażyny i Jana Rożnowskich
  15. + Janina Paruch od sąsiadów Augustynów
  16. + Janina Paruch od Marii i Piotra Hojda
  17. + Bronisław Rosiek od Joanny i Mariusza Groń
  18. + Bronisław Rosiek od Tadeusza Janiczka
  19. + Bronisław Rosiek od Kazimiery i Jana Janiczek
  20. + Bronisław Rosiek od Heleny i Błażeja Madej
  21. + Rozalia Waligóra od wnuka Andrzeja z rodziną
  22. + Rozalia Waligóra od chrześniaka Jana
  23. + Rozalia Waligóra od Kazimiery i Józefa Janiczek z rodziną
  24. + Władysława Kamionka od Heleny i Antoniego Tyndel
  25. + Władysława Kamionka od rodziny Grabskich
  26. + Helena Gołąb od rodziny Papisz
  27. + Helena Gołą od wnuka Pawła z rodziną
  28. + Helena Gołąb od wnuczki Joanny z rodziną
  29. + Czesława Ogiela od pracowników firmy HYDROTRANS

Msza św. gregoriańska za duszę śp. Jana Tyndla

  1. Od kuzyna Adama
  2. Od Karola Piech
  3. Od Ireny i Andrzeja Trytko
  4. Od Tomasza i Małgorzaty Banat
  5. Od Pauliny i Łukasza Sroka
  6. Od Bogumiły i Jana Grzywa
  7. Od kolegi Zdzisława z żoną Sabiną
  8. Od kolegi Józefa z rodziną
  9. Od kolegów i koleżanek syna Sławka z firmy Meblotex
  10. Od Ewy z rodziną
  11. Od rodziny Zimnych
  12. Od pracowników obsługi kuchni i administracji Szkoły Podstawowej w Żegocinie
  13. Od rodziny Motyków
  14. Od właścicieli firmy Meblotex
  15. Od Jana Adamskiego
  16. Od siostry Jadwigi z całą rodziną
  17. Od Beaty i Tadeusza Drożdż
  18. Od rodziny Wąsowiczów i Florków
  19. Od rodziny Wąsowiczów i Florków
  20. Od Sabiny i Mirosława Kita z rodziną
  21. Od sąsiada Dziedzica z rodziną
  22. Od chrześnika Mirosława z rodziną
  23. Od chrześnika Wiesława
  24. Od Aleksandry i Jacka Krajewskich
  25. Od siostrzenicy Wiesławy Gomułka
  26. Od Elżbiety i Jana Waligóra
  27. Od Justyny i Dariusza Waligóra
  28. Od Eweliny i Tomasza Waligóra
  29. Od siostry Kazimiery
  30. Od Mirosława i Małgorzaty Matras

 

Msza św. gregoriańska za śp. Stanisława Waligóra

  1. Od kolegi syna Piotra – Andrzeja
  2. Od Aleksandra Kity z dziećmi z Makowicy
  3. Od Marii i Tadeusza Wiktor z Krakowa
  4. Od Heleny i Władysława Piórkowskich z Raciborza
  5. Od Janiny Michura z Makowicy
  6. Od Anny i Leszka Pytlów z rodziną z Makowicy
  7. Od Władysławy Matląg z Makowicy
  8. Od Genowefy Ptaszek z Laskowej
  9. Od Krystyny Dudek z Makowicy
  10. Od Małgorzaty i Marcina Dudek z Makowicy
  11. Od bratowej Władysławy i chrześniaka Bogdana z Łazisk Górnych
  12. Od Marii Twaróg z Młynnego
  13. Od uczniów klasy IIIa wraz z rodzicami Szkoły Podstawowej w Lewniowej
  14. Od rodziny Bodurków z Muchówki
  15. Od Elżbiety i Andrzeja Wróbel z Laskowej
  16. Od rodziny Piwowarczyków z Młynnego
  17. Od Adama i Magdaleny Dudek z Makowicy
  18. Od Barbary i Leszka Twaróg z Młynnego
  19. Od Marii Szewczyk z Laskowej
  20. Od Anny i Józefa Waligóra z Łąkty Górnej
  21. Od koleżanek Elżbiety z firmy Kegel – Błażusiak
  22. Od Krystyny Rybak z Łukaszyn
  23. Od kolegów syna Piotra z Posterunku Energetycznego w Brzesku
  24. Od kolegów syna Piotra z Posterunku Energetycznego w Brzesku
  25. Od Anety Sewierskiej z rodziną z Nowego Rybia
  26. Od Jana Różańskiego z żoną
  27. Od Zdzisława Różańskiego z żoną
  28. Od Zofii i Eugeniusza Szałas
  29. Od Zofii i Eugeniusza Szałas
  30. Od uczestników pogrzebu

 

Msze św. pogrzebowe poza parafią – Rzeszów – Dom Księży Emerytów  – lipiec

  1. + Władysław Kępa od rodziny Krawczyków z Rozdziela
  2. + Władysław Kępa od rodz Wiech i Wteliczka
  3. + Władysław Kępa od pracowników restauracji „Sara”
  4. + Władysław Kępa od pracowników restauracji „Sara”
  5. + Piotr Krawczyk od Małgorzaty Kępa
  6. + Piotr Krawczyk od Barbary Wolak
  7. + Anna Pączek od Lucyny i Ryszarda Ptaszek
  8. + Stefania Janiczek od sąsiadów Gumiennych
  9. + Stefania Janiczek od rodz Tarkowskich
  10. + Szczepan Waligóra od Kazimiery Oszust
  11. + Szczepan Waligóra od Antoniego Zatorskiego
  12. + Szczepan Waligóra od Elżbiety I Kazimierza Rosiek
  13. + Szczepan Waligóra od Ludwika Kozaka i córki Jadwigi
  14. + Maria Żebrak od Zofii i Marii Paruch z rodz
  15. + Maria Żebrak od Magdaleny i Tadeusza Liszka z rodz
  16. + Maria Żebrak od Doroty i Andrzeja Liszka
  17. + Janina Paruch od sąsiadów Królów
  18. + Janina Paruch od Józefy i Adama Kępa+ Bronis
  19. ław Rosiek od rodziny Korbut
  20. + Rozalia Waligóra od Stanisława Chalberda z rodziną
  21. + Czesława Ogiela od wnuka Michała
  22. + Stanisław Zamora od sąsiadów Barbary i Czesława Kmiecik+ A
  23. natol Dobrowolski od syna Leszka
  24. + Anatol Dobrowolski od bratanka Piotra
  25. + Anatol Dobrowolski od chrześnicy Elżbiety
  26. + Anatol Dobrowolski od Marii Dobrowolskiej
  27. + Anatol Dobrowolski od brata Bogdana
  28. + Anatol Dobrowolski od przyjaciół ze Szwecji
  29. + Anatol Dobrowolski od Grzegorza
  30. + Anatol Dobrowolski od kuzynki Teresy
  31. + Anatol Dobrowolski od koleżanki Danuty
  32. + Anatol Dobrowolski od sióstr Mariusza

 

Msze św. pogrzebowe odprawiane poza parafią przez Ks. Marcina

  1. + Władysław Kępa od Anny i Janusza Bożek
  2. + Władysław Kępa od Józefy i Konrada Madej
  3. + Piotr Krawczyk od kuzynki Zofii
  4. + Piotr Krawczyk od chrzestnego z rodziną
  5. + Anna Pączek od Bernadetty i Jana Waligóra
  6. + Anna Pączek od Barbary i Stanisława Dziedzic
  7. + Stefania Janiczek od Marii i Mariana Janiczek
  8. + Stefania Janiczek od Krystyny i Zdzisława Janiczek
  9. + Szczepan Waligóra od rodziny Zimirskich
  10. + Szczepan Waligóra od chrześniaka Kazimierza
  11. + Maria Żebrak od Marii i Józefa Biłos
  12. + Maria Żebrak od wnuka Tomasza z Anitą
  13. + Maria Żebrak od chrześnicy Beaty z rodz
  14. + Janina Paruch od koleżanki Anny z rodziną z Żegociny
  15. + Janina Paruch od Marii i Jana Paruch
  16. + Janina Paruch od firmy Dudek-Dachy
  17. + Bronisław Rosiek od Józefa i Kazimiery Pijanowskich
  18. + Bronisław Rosiek od Tadeusza i Agnieszki Pijanowskich z dziećmi
  19. + Rozalia Waligóra od wnuka Kazimierza
  20. + Rozalia Waligóra od chrześnika Benedykta
  21. + Rozalia Waligóra od wnuka Marcina
  22. + Władysława Kamionka od wnuka Bartosza
  23. + Władysława Kamionka od wnuka Jarka
  24. + Helena Gołąb od rodziny Uchyła
  25. + Helena Gołąb od Marii Grochot
  26. + Stanisław Długosz od kierownika i mistrzów produkcji firmy „ Zamwinex”
  27. + Stanisław Długosz z działu technologicznego i kontroli jakości
  28. + Czesława Ogiela od wnuków Bartka i Marcina

 

Msze św. pogrzebowe – ks. Ryszard Podstołowicz, dyr. Tarnowskiego Caritas

  1. + Władysław Kępa od pracowników restauracji „ Hexe”
  2. + Władysław Kępa od pracowników restauracji „ Hexe”
  3. + Władysław Kępa od rodzin Pączków i Pławeckich
  4. + Piotr Krawczyk od rodziny Liszków
  5. + Piotr Krawczyk od kuzyna Andrzeja Parucha z rodziną
  6. + Anna Pączek od Krystyny i Zbigniewa Frączek
  7. + Stefania Janiczek od Kazimiery i Józefa Janiczek
  8. + Szczepan Waligóra od szwagierki Stanisławy z rodziną
  9. + Szczepan Waligóra od rodziny Kumorów
  10. + Maria Żebrak od Józefa Liszka
  11. + Maria Żebrak od Józefa Parucha z rodziną
  12. + Maria Żebrak od Mariusza Pławeckiego z rodziną
  13. + Janina Paruch od Anny i Kamila Kmiecik
  14. + Janina Paruch od Rozalii Kmiecik
  15. + Janina Paruch od Małgorzaty i Jana Kmiecik z rodziną
  16. + Bronisław Rosiek od Elżbiety i Romana Godzików
  17. + Bronisław Rosiek od Mateusza i Agnieszki Prusak
  18. + Rozalia Waligóra od Łucji Staniowskiej
  19. + Rozalia Waligóra od Marii i Witolda Buczków
  20. + Władysława Kamionka od wnuka Patryka z rodziną
  21. + Władysława Kamionka od kuzyna Franciszka Dziedzica z Bytomska
  22. + Władysława Kamionka od chrześniaka Tośka z rodziną
  23. + Helena Gołąb od wnuka Adama
  24. + Stanisław Długosz od Stefanii i Grzegorza Kamola
  25. + Stanisław Długosz od chrześnicy Agnieszki z rodziną
  26. + Czesława Ogiela od Marii Oświęcima z Trzciany
  27. + Czesława Ogiela od Ryszarda Zimirskiego z Młynnego
  28. + Czesława Ogiela od rodziny Zdebskich z Kierlikówki
  29. + Czesława Ogiela od Marka Grabowskiego z rodziną z Brzeźnicy
  30. + Stanisław Zamora od szwagra Mariana Pławeckiego z Kamionki Małej
  31. + Stanisław Zamora od chrześnicy Marii z rodziną