XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017

1. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    -poniedziałek – św. Kingi, patronki diecezji
    – wtorek –św. Jakuba, Apostoła
    – środa – św. Joachima i Anny, rodziców NMP
    – sobota – św. Marty
  1. W dzisiejszą niedzielę z racji świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po Mszach św. o 7.oo i 8.3o będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  2. We wtorek nabożeństwo do św. Mikołaja, a środę do MBNP.
  3. W piątek comiesięczne spotkanie czcicieli O. Pio. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 18.oo, a na zakończenie ucałowanie relikwii.
  4. W przyszłą niedzielę w Rozdzielu o godz. 11.oo, Ks. Bp Leszek Leszkiewicz, dokona poświęcenia ołtarzy i groty.
  5. Serdecznie dziękujemy: kolejnym 8 rodzinom z Żegociny, 3 z Rozdziela, 1 z Nowej Wsi, 1 z Bytomska, 1 z Zadziela za ofiarę złożoną na potrzeby parafii. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Naszych Darczyńców polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszego Patrona św. Mikołaja.
  6. Bóg zapłać Panom i Paniom za przygotowanie naszego Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę. A o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy 10-tkę p. Tomasza Waligóry.
  7. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć :
    – Anna Teresa Tyndel oraz Luigi PolitoD’Abundo
    – Rafał Dudzic, s. Jana i Marii, zam. Żegocina oraz Anna Mika, c. Adama i Renaty, zam. Trzciana