11 tydzień zwykły

1. Dzisiaj o godz. 13.oo Msza św. chrzcielna.
  2. Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a wszystkim obchodzącym imieniny oraz świętującym swoje urodziny lub rocznice wypraszamy Boże błogosławieństwo.
  3. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego o godz. 18.oo
  4. We wtorek nabożeństwo do św. Mikołaja, a w środę do MBNP.
  5. Zbliża się koniec roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla młodzieży z ZS im. Św. Jadwigi w piątek o godz. 8.oo. Natomiast dla dzieci ze szkół podstawowych w Żegocinie, Bytomsku i Rozdzielu w piątek o godz. 9.3o. Spowiedź św. na zakończenie roku codziennie od godz.17.3o: we wtorek dzieci ze szkół podstawowych z Żegociny, Bytomska i Rozdziela, w środę młodzież Gimnazjum, a w czwartek zapraszamy młodzież szkół średnich i wszystkich chętnych.
  6. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O czuwanie od 7.oo do 12.oo bardzo proszę Siostry z Róży Marii Furtak, a od 12.oo do 17.oo Siostry z Róży Anny Gawłowicz Pawełek.
  7. W piątek comiesięczne spotkanie czcicieli O. Pio. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 18.oo, a na zakończenie ucałowanie relikwii.
  8. W sobotę obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  9. W sobotę 23 czerwca o godz. 10.oo Msza św. na cmentarzu parafialnym. Zapraszamy do modlitwy za bliskich zmarłych. Składka w czasie Mszy św. na utrzymanie cmentarza. Uporządkujmy groby naszych bliskich oraz ich otoczenie.
  10. Bardzo dziękuję za pomoc przy porządkowaniu otoczenia plebanii dziesiątce p. Jana Strączka.
  11. Serdecznie dziękujemy 5 rodzinom z Żegociny, 1 z Rozdziela, 2 z Bytomska, za ofiarę złożoną na potrzeby parafii. Dziękujemy za wszystkie ofiary, również składane na konto parafialne. Jesteśmy wdzięczni za wrażliwość serca, zrozumienie i pomoc. Modlimy się, aby Bóg wynagrodził Wam Waszą ofiarność, która wypływa z poczucia współodpowiedzialności za naszą parafialną Wspólnotę. Bóg zapłać!
  12. Bóg zapłać Panom i Paniom za przygotowanie naszego Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę oraz za złożoną ofiarę. A o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę p. Zygmunta Imiołka.
  13. Z Mszy św. pogrzebowych odprawione będą Gregorianki: za śp. Bronisławę Jędrzejek, śp. Jana Waligórę oraz śp. Stefanii Juszczyk.
  14. Warto nabyć ciekawą prasę religijną dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zwłaszcza pouczającego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Źródło i od dzisiaj Niedzielę.
  15. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
    – Marcin Dudziak, s. Jana i Haliny, zam. Bełdno oraz Kinga Wałkowska, c. Wojciecha  Katarzyny, zam. Bochnia
    – Dawid Dziedzic, s. Józefa i Stanisławy, zam. Żegocina oraz Justyna Grabowska, c. Adama i Michaliny, zam. Kierlikówka
    – Dawid Dudek, s. Stanisława i Teresy, zam. Żegocina oraz Jolanta Fąfara, c. Krzysztofa i Agaty, zam. Żegocina     Zapowiedź II
    – Sławomir Gąsiorek, s. Zbigniewa i Katarzyny, zam. Bytomsko oraz Magdalena Mrugacz. c. Władysława i Danuty, zam. Kierlikówka  –  Krzysztof Wąsik, s. Józefa i Bernadetty, zam. Żegocina oraz Justyna Bulanda, c. Grzegorza i Zenony, zam. Limanowa   Zapowiedź  I.