Początek roku szkolnego – harmonogram dowozu uczniów na Eucharystię

3 września 2018 r. zanim zadzwoni pierwszy dzwonek w szkole, zapraszamy Szanownych Nauczycieli, Rodziców i uczniów na rozpoczęcie z Bogiem nowego roku szkolnego. Podczas uroczystej Eucharystii będziemy dziękować za miniony czas wakacji oraz prosić o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym i katechetycznym 2018/2019.  Poniżej harmonogram dowozów uczniów na Mszę świętą.

HARMONOGRAM

DOWOZU  UCZNIÓW

SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  W  ŻEGOCINIE,

W  BYTOMSKU,    W ROZDZIELU

I ZESPOŁU  SZKÓŁ W ŻEGOCINIE

NA  MSZĘ  ŚWIĘTĄ  ROZPOCZYNAJĄCĄ  ROK  SZKOLNY  2018/2019

Dyrektor  Szkoły Podstawowej  im. Świętej  Kingi w  Żegocinie  informuje,  że  dowóz  uczniów  na  Mszę  św.   inaugurującą  rok  szkolny  2018/2019  do  Kościoła  parafialnego  w  Żegocinie  w  dniu  03.09.2018r. /poniedziałek/  będzie  odbywał  się  według  następującej  kolejności:

( odjazdy  autobusu  z  przystanków)

Zespół  Szkół  w  Żegocinie:   Rajbrot  i Bytomsko– 7.20

Bełdno – 7.45

Msza  św. o godz. 8.00 – Kościół Św. Mikołaja w Żegocinie

Szkoła  Podstawowa  w  Żegocinie:  Bełdno – 8.30

Szkoła Podstawowa  w  Bytomsku  I  tura:   –  8.45

Szkoła Podstawowa  w  Bytomsku  II  tura: –  9.00

Szkoła  Podstawowa w  Rozdzielu                   – 9.15

Msza  św. o godz. 9.30– Kościół Św. Mikołaja w Żegocinie

Uwaga :  W  przypadku  deszczowej  pogody pierwsi odjeżdżają  uczniowie  Szkoły  Podstawowej im. Świętej  Kingi w  Żegocinie.